Slavnostní otevření eshopu Pandoo!

    A je to tady! Dne 10.8.2020 jsme se konečně dostali k vytouženému cíli a náš internetový obchod Pandoo je připraven ke spuštění a přivítání prvních zákazníků. Několik měsíců příprav, zařizování, a po několika set odpracovaných hodinách na počítači, se nám naše úsilí vyplatilo a dostalo se k vytoužené metě zahájení ostrého provozu.

    Nyní budeme netrpělivě očekávat první reakce zákazníků a těšit se na první objednávku. Věříme, že eshop, tak jak jsme jej vytvořili, bude pro zákazníky příjemným a hezkým prostředím na internetu, kde naleznou to co hledají, a budou se k nám rádi vracet.

    Dali jsme si opravdu záležet na tom, aby celý obchod byl uživatelsky co nejpříjemnější a mohli jste si zde pohodlně vybrat a nakoupit naše produkty a hračky pro děti. Vybrat, co zde budeme vlastně prodávat, bylo pro nás to nejdůležitější. Při výběru jednotlivých produktů jsme se řídili tím, co by jsme sami rádi zakoupili pro naše děti, s čím by si rády hrály a co by se jim líbilo, a zároveň, aby hračky byly moderní,chytré a dítě se při hraní i něco naučilo.

    Zdá se tedy, že máme již vše hotovo, ale my víme že to nejdůležitější nás nyní čeká. A to plnit požadavky a přání našich zákazníků, obstarat chod obchodu, a také občas přijít s novinkami a akcemi pro naše zákazníky. Na to vše se samozřejmě můžete těšit s námi!