Náš příběh

    Historie našeho podnikatelského příběhu začala v roce 2009, kdy jsme založili náš první eshop, Igysport.cz se značkovým sportovním zbožím a oblečením. Začátky nebyly vůbec jednoduché a rozjezd eshopu probíhal pomalu, byli jsme tehdy úplní začátečníci a s tímto oborem podnikání jsme neměli zkušeností. Vše jsme řešili postupně a učili se, jak být dobrým internetovým obchodníkem, za kterým jsou spokojení zákazníci, což se nám několik let úspěšně dařilo.

    Situace na českém online trhu se však postupně změnila, eshop Igysport.cz byl v roce 2014 uzavřen a otevřeli jsme eshopy Wellmarket a Lindo s jiným sortimentem. Tyto internetové obchody úspěšně fungují dodnes a stále se nám daří plnit přání našich zákazníků a dodávat jim dobré produkty a služby. 

    Našich bohatých zkušeností s provozem a vedením internetového obchodu jsme se rozhodli využít i nyní, v roce 2020, kdy na online trh uvádíme nový eshop Pandoo. Tento internetový obchod vznikl pro děti a jejich rodiče, kdy do sortimentu vybíráme hezké a chytré hračky, výbavu pro miminka a batolata a také dekorace do dětských pokojů. Celý eshop jsme pojali moderně, s napojením na sociální sítě a důrazem na zákaznický servis a služby. Pevně věříme, že se nám naše činnost vydaří a opět budou naši zákazníci maximálně spokojeni.